exleon
HABER & DUYURULAR

Üyelik Sorgulama İşlemi

Üyelik Sorgulama İşlemi

Değerli Mezunlarımız,

Dernek web sitemize hepimizin bir kereye mahsus olmak üzere web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan “üyelik sorgula” bölümünden “TC Kimlik Numarası” girerek, KVKK metnini okudum, onaylıyorum kutucuğunu işaretledikten sonra açılan yeni sayfada “Üyelik size aitse, talep göndermek için aşağıdaki formu doldurunuz” başlığı altında yer alan formu doldurarak bize “talep gönder” butonu ile ulaştırması gerekmektedir.

Talebiniz tarafımıza geldikten sonra size bir şifre göndereceğiz. Bu şifreyi kullanarak artık dernek web sitesine üye olacaksınız, lütfen bilgilerinizi düzelttikten sonra şifrenizi değiştirin.

Bu işlemi yaptıktan sonra artık web sitemizin üst kısmında yer alan “Giriş” bölümünün “Üye” seçeneğinden sisteme girmiş olduğunuz e-posta adresiniz ve oluşturduğunuz yeni şifrenizle web sitemize girip “Hesabım” bölümünden kendi bilgilerinizi güncelleyebilir, aidat ödeme durumunuzu kontrol edebilir, derneğimize üye olan arkadaşlarımız kimlermiş öğrenebilirsiniz.

Web sitemize üye olan arkadaşlarımız eski yıllıklar, Tıfıl Dergileri ve eski dökümanlara ulaşabileceklerdir. Bu kısım hala revize edilmektedir. Şimdilik kaydı ile eksiklerimizi mazur görün lütfen.

Gözünüze çarpan veya karşılaştığınız aksilikleri bizimle paylaşırsanız (tevfikfikretliler@gmail.com) çok mutlu oluruz.

Saygılarımızla,

Tevfik Fikretliler Birliği